Szanowny Użytkowniku,

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TEXCHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Stare Babice 05-082, ul. Gościnna 11, Blizne Łaszczyńskiego.
Klikając przycisk „wyrażam zgodę” oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z treścią informacji o przetwarzaniu danych osobowych (Zasad przetwarzania danych osobowych) oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Zasadami przetwarzania danych osobowych przez Administratora danych. Po wyrażeniu zgody niniejszy komunikat nie będzie wyświetlany w momencie kolejnego wejścia na naszą stronę internetową.

Klikając przycisk „Przejdź do serwisu” albo zamykając to okno oświadczasz, że zapoznałeś/aś się z treścią informacji o przetwarzaniu danych osobowych (Zasad przetwarzania danych osobowych) oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Zasadami przetwarzania danych osobowych przez Administratora danych. W przypadku złożenia oświadczenia oraz wyrażenia zgody poprzez kliknięcie przycisku „Przejdź do serwisu” albo zamknięcie okna, niniejszy komunikat będzie wyświetlał się podczas każdego wejścia na naszą stronę internetową do czasu złożenia oświadczenia oraz wyrażenia zgody poprzez kliknięcie przycisku „Wyrażam zgodę”.

Jednocześnie informujemy, że dokument Zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się z zakładce.