Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że nasza firma weźmie udział w targach jachtów i sportów wodnych – Warszawski Salon Jachtowy 2021.
Będzie nam niezmiernie miło gościć Was podczas tych targów na naszym stoisku.
Z przyjemnością zaprezentujemy produkty z naszej oferty: tkaniny jachtowe Nautic, vinyl upholstery, akcesoria marynistyczne oraz wiele innych produktów renomowanych firm-producentów, których jesteśmy oficjalnym reprezentantem.
Celem umówienia spotkania zapraszamy do kontaktu mailowego polska@texchem.info.pl

Z wyrazami szacunku,
Zespół TexChem Sp. z o.o.

 

 


 

Przed nami targi Warsaw Home & Contract

Celem umówienia spotkania zapraszamy do kontaktu mailowego polska@texchem.info.pl

 


Serdecznie dziękujemy zarówno stałym, jak i nowym klientom, za miłe i owocne spotkania ta targach.
Był to ciekawie i inspirująco spędzony czas.

 


 

Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami na BOATSHOW Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych, Hala Expo, Łódż, które odbywać się będą w dniach od 15-17 listopada 2019r.

W trakcie trwania Targów zaprezentujemy tkaniny akrylowe, folię przezroczystą PCV, napy i tenaxy, lamówki, ekoskóry, skaj, oraz wielu innych towarów dla branży marynistycznej.
Czekamy na Was w Hala Expo, Łódż!

 

 

 

 

 


 

 

Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami na targach Warszawski Salon Jachtowy 2019 w Ptak Warsaw Expo, które odbywać się będą w dniach od 18-20 pażdziernika 2019r.

W trakcie trwania Targów zaprezentujemy tkaniny akryiowe, folię przezroczystą PCV, napy i tenaxy, lamówki, ekoskóry, skaj, oraz wielu innych towarów dla branży marynistycznej.
Czekamy na Was w Ptak Warsaw Expo!